Subscriptions Rules (7.x-1.3) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: Content types
az: Məzmun tipi

en: User
az: İstifadəçi

en: Node
az: Material

en: Comment
az: Şərh
