Subscriptions Rules (7.x-1.3) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Content
bg: Съдържание

en: Content types
bg: Типове съдържание

en: Subscriptions
bg: Абонаменти

en: User
bg: Потребител

en: Node
bg: Материал

en: Comment
bg: Коментар
