Subscriptions Rules (7.x-1.3) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Content
bs: Sadržaj

en: Content types
bs: Tipovi sadržaja

en: Subscriptions
bs: Pretplate

en: User
bs: Korisnik

en: Node
bs: Nod

en: Comment
bs: Komentar
