Subscriptions Rules (7.x-1.3) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Content
hi: सामग्री

en: Content types
hi: विषय वस्तु के प्रकार

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: Node
hi: नोड

en: Comment
hi: टिप्पणी
