Subscriptions Rules (7.x-1.3) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Content
kk: Контент

en: Content types
kk: Контент түрлері

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Node
kk: Түйін

en: Comment
kk: Пікір
