Subscriptions Rules (7.x-1.3) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: Content types
lt: Turinio tipai

en: Subscriptions
lt: Prenumeratoriai

en: User
lt: Narys

en: Node
lt: Mazgas

en: Comment
lt: Komentaras

en: Send Interval
lt: Siuntimo intervalas
