Subscriptions Rules (7.x-1.3) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Content
oc: Contengut

en: Content types
oc: Tipes de contengut

en: User
oc: Utilizaire

en: Node
oc: Nosèl

en: Comment
oc: Comentari

en: The content type(s) to check for.
oc: Le(s) tipe(s) de contengut a verificar.
