Subscriptions Rules (7.x-1.3) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Content
pt: Conteúdo

en: Content types
pt: Tipos de conteúdo

en: Subscriptions
pt: Inscrições

en: User
pt: Usuário

en: Comment
pt: Comentário

en: Subscription type
pt: Tipo de inscrição

en: Send Interval
pt: Intervalo de envio

en: The content type(s) to check for.
pt: O(s) tipo(s) de conteúdo a serem verificados.
