Subscriptions Rules (7.x-1.3) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Content
pt: Conteúdo

en: Content types
pt: Tipos de conteúdo

en: User
pt: Utilizador

en: Node
pt: Nó

en: Comment
pt: Comentar
