Subscriptions Rules (7.x-1.3) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Content
vi: Nội dung

en: Content types
vi: Kiểu nội dung

en: User
vi: Người dùng

en: Comment
vi: Bài bình luận

en: Send Interval
vi: Khoảng cách gửi
