Subscriptions Rules (7.x-1.4) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Content types
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Node
bo: སྦྲེལ་གནས

en: Comment
bo: དཔྱད་གཏམ
