Subscriptions Rules (7.x-1.4) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Content
da: Indhold

en: Content types
da: Indholdstyper

en: Subscriptions
da: Abonnementer

en: User
da: Bruger

en: Node
da: Indholdselement

en: Comment
da: Kommentar

en: Send Interval
da: Afsendelsesinterval
