Subscriptions Rules (7.x-1.4) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Content
eo: Enhavo

en: Content types
eo: Enhavaj tipoj

en: User
eo: Uzanto

en: Node
eo: Nodo

en: Comment
eo: Komento
