Subscriptions Rules (7.x-1.4) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Content
fr: Contenu

en: Content types
fr: Types de contenu

en: Subscriptions
fr: Abonnements

en: User
fr: Utilisateur

en: Node
fr: Nœud

en: Comment
fr: Commentaire

en: Subscription type
fr: Type d'abonnement

en: Send Interval
fr: Intervalle d'envoi

en: The content type(s) to check for.
fr: Le(s) type(s) de contenu à vérifier.
