Subscriptions Rules (7.x-1.4) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Content
he: תוכן

en: Content types
he: סוגי תוכן

en: Subscriptions
he: מנויים

en: User
he: משתמש

en: Node
he: פריט תוכן

en: Comment
he: תגובה

en: Subscription type
he: סוג מנוי

en: Send Interval
he: מרווח שליחה
