Subscriptions Rules (7.x-1.4) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Content
is: Innihald

en: Content types
is: Efnisgerðir

en: Subscriptions
is: Áskriftir

en: User
is: Notandi

en: Node
is: Nóða

en: Comment
is: Ummæli
