Subscriptions Rules (7.x-1.4) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Content types
pa: ਸਮੱਗਰੀ ਟਾਈਪ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Node
pa: ਨੋਡ

en: Comment
pa: ਟਿੱਪਣੀ
