Subscriptions Rules (7.x-1.4) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: Content types
pl: Rodzaje zawartości

en: Subscriptions
pl: Subskrypcje

en: User
pl: Użytkownik

en: Node
pl: Węzeł

en: Comment
pl: Komentarz

en: Subscription type
pl: Typ subskrypcji

en: Send Interval
pl: Interwał wysyłania
