Subscriptions Rules (7.x-1.4) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Content
tr: İçerik

en: Content types
tr: İçerik tipleri

en: Subscriptions
tr: Abonelikler

en: User
tr: Kullanıcı

en: Node
tr: Düğüm

en: Comment
tr: Yorum

en: The content type(s) to check for.
tr: Denetlenecek içerik türleri.
