Subscriptions Rules (7.x-1.5) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Content
es: Contenido

en: Content types
es: Tipos de contenido

en: Subscriptions
es: Suscripciones

en: User
es: Usuario

en: Node
es: Nodo

en: Comment
es: Comentario

en: Subscription type
es: Tipo de suscripción

en: Send Interval
es: Intervalo de envío

en: The content type(s) to check for.
es: Los tipos de contenido que busque.
