Subscriptions Rules (7.x-1.5) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Content
gl: Contido

en: Content types
gl: Tipos de contido

en: Subscriptions
gl: Subscripcións

en: User
gl: Usuario/a

en: Node
gl: Nodo

en: Comment
gl: Comentario
