Subscriptions Rules (7.x-1.5) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: Content types
hu: Tartalomtípusok

en: Subscriptions
hu: Feliratkozások

en: User
hu: Felhasználó

en: Node
hu: Tartalom

en: Comment
hu: Hozzászólás

en: Subscription type
hu: Feliratkozás típusa

en: Send Interval
hu: Küldési időköz

en: The content type(s) to check for.
hu: Az ellenőrizendő tartalomtípusok
