Subscriptions Rules (7.x-1.5) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Content
mn: Агуулга

en: Content types
mn: Агуулгын төрлүүд

en: Subscriptions
mn: Бүртгэлүүд

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Node
mn: Зангилаа

en: Comment
mn: Сэтгэгдэл
