Subscriptions Rules (7.x-1.5) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Content
ro: Conținut

en: Content types
ro: Tipuri de conținut

en: Subscriptions
ro: Abonări

en: User
ro: Utilizator

en: Node
ro: Nod

en: Comment
ro: Comentariu
