Subscriptions Rules (7.x-1.5) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Content
ru: Содержимое

en: Content types
ru: Типы материалов

en: Subscriptions
ru: Подписки

en: User
ru: Пользователь

en: Node
ru: Материал

en: Comment
ru: Комментарий

en: Subscription type
ru: Тип подписки

en: Send Interval
ru: Интервал отправки

en: The content type(s) to check for.
ru: Тип материала для проверки.
