Subscriptions Rules (7.x-1.5) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Content types
ta: உள்ளடக்க வகைகள்

en: User
ta: பயனர்

en: Node
ta: கணு

en: Comment
ta: கருத்து
