Subscriptions Rules (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: Content types
sk: Typy obsahu

en: Subscriptions
sk: Odoberania

en: User
sk: Používateľ

en: Node
sk: Uzol

en: Comment
sk: Komentár
