Substitute Password (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (15 entries)

en: Operations
af: Aksies

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Reset
af: Herstel

en: Save
af: Stoor

en: Update
af: Dateer op

en: never
af: nooit

en: Roles
af: Rolle

en: Filter
af: Filtreer

en: Last access
af: Laaste toegang

en: blocked
af: geblokkeer

en: active
af: aktief

en: Show only users where
af: Wys slegs gebruikers waar

en: Refine
af: Verfyn

en: Undo
af: Maak ongedaan

en: Member for
af: Lid vir
