Substitute Password (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (23 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Operations
ar: عمليات

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Save
ar: حفظ

en: Update
ar: تحديث

en: never
ar: أبدا

en: Roles
ar: الأدوار

en: Filter
ar: انتقاء

en: Last access
ar: آخر وصول

en: blocked
ar: ممنوع

en: active
ar: نشط

en: Show only users where
ar: لا تعرض إلا المستخدمين الذين

en: Refine
ar: تحسين

en: Undo
ar: تراجع

en: Member for
ar: مسجل بالموقع منذ

en: @time ago
ar: منذ @time

en: Username:
ar: اسم المستخدم:

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
ar: لتغير كلمة مرور المستخدم الحالية، أدخل كلمة المرور الجديدة في كلا الحقلين.

en: No people available.
ar: لا يوجد أشخاص.

en: and where %property is %value
ar: وحيث %property هي %value

en: and where
ar: وحيث

en: %property is %value
ar: %property قيمته %value
