Substitute Password (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (15 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Operations
ast: Operaciones

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Reset
ast: Reafitar

en: Save
ast: Guardar

en: Update
ast: Anovar

en: never
ast: nunca

en: Filter
ast: Filtru

en: Last access
ast: Accesu últimu

en: blocked
ast: torgáu

en: active
ast: activu

en: Refine
ast: Refinar

en: Undo
ast: Desfacer

en: Member for
ast: Miembru hai

en: @time ago
ast: hai @time
