Substitute Password (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (14 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Save
az: Saxla

en: Update
az: Yeniləmə

en: never
az: heç vaxt

en: Roles
az: Rollar

en: Last access
az: Son icazə

en: blocked
az: bloklanıb

en: active
az: aktiv

en: Member for
az: üçün üzv

en: @time ago
az: @time əvvəl

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
az: Cari istifadəçi parolunu dəyişmək üçün hər iki sahəyə yeni parolu daxil edin.
