Substitute Password (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (22 entries)

en: Status
be: Статус

en: Operations
be: Аперацыі

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Reset
be: Скінуць

en: Save
be: Захаваць

en: Update
be: Абнавіць

en: never
be: ніколі

en: Roles
be: Ролі

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Last access
be: Апошні дасяг

en: blocked
be: заблякаваны

en: active
be: актыўны

en: Show only users where
be: Паказаць толькі карыстальнікаў, дзе

en: Refine
be: Змяніць

en: Undo
be: Адмена

en: Member for
be: Сябра цягам

en: @time ago
be: @time таму

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
be: Каб змяніць бягучы пароль, увядзіце новы ў абодвух палях.

en: No people available.
be: Няма даступных карыстальнікаў.

en: and where %property is %value
be: і дзе %property прымае значэнне %value

en: and where
be: і дзе

en: %property is %value
be: %property %value
