Substitute Password (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (18 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Operations
bg: Действия

en: Username
bg: Потребителско име

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Save
bg: Запази

en: Update
bg: Промени

en: never
bg: никога

en: Roles
bg: Роли

en: Filter
bg: Филтър

en: Last access
bg: Последен достъп

en: blocked
bg: блокиран

en: active
bg: активен

en: Show only users where
bg: Покажи само потребителите с

en: Refine
bg: Подобряване

en: Undo
bg: Отмени

en: Member for
bg: Член от

en: @time ago
bg: преди @time

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
bg: За да промените текущата потребителска парола, въведете новата парола и в двете полета.
