Substitute Password (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (22 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: never
bo: ནམ་ཡང་མིན

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Last access
bo: ཐེངས་རྫེས་མའི་བེད་སྤྱོད

en: blocked
bo: བཀག་ཚར་བ

en: active
bo: སྤྱོད་བཞིན་ཡོད་པ

en: Show only users where
bo: གཤམ་གྱི་སྤྱོད་མཁན་གྱི་

en: Refine
bo: ལེགས་སྒྲིག

en: Undo
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Member for
bo: ཐོ་འགོད་བྱས་པའི་དུས་ཡུན

en: @time ago
bo: @time་སྔོན་ལ

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
bo: མིག་སྔའི་གསང་གྲངས་བསྒྱུར་དགོས་ན་གསང་གྲངས་གསར་བ་འཇུག་དགོས།

en: No people available.
bo: མི་སུ་ཡང་མེད།

en: and where %property is %value
bo: མ་ཚད་%property་ནི་%value་ཡིན་པ

en: and where
bo: ད་དུང་

en: %property is %value
bo: %property་ནི་%value་ཡིན་པ
