Substitute Password (7.x-1.0) - en to br translation catalogue (5 entries)

en: Status
br: Statud

en: Username
br: Anv implijer

en: Update
br: Hizivadenn

en: Filter
br: Sil

en: Member for
br: Ezel abaoe
