Substitute Password (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (13 entries)

en: Operations
bs: Operacije

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Update
bs: Ažuriranje

en: never
bs: nikad

en: Roles
bs: Uloge

en: Last access
bs: Zadnji pristup

en: blocked
bs: blokiran

en: active
bs: aktivan

en: Refine
bs: Rafiniraj

en: Undo
bs: Povrati

en: Member for
bs: Član od

en: @time ago
bs: prije @time
