Substitute Password (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (22 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Operations
cs: Operace

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Save
cs: Uložit

en: Update
cs: Aktualizovat

en: never
cs: nikdy

en: Roles
cs: Role

en: Filter
cs: Filtr

en: Last access
cs: Poslední přístup

en: blocked
cs: blokován

en: active
cs: aktivní

en: Show only users where
cs: Zobrazit jen uživatele kde

en: Refine
cs: Omezit

en: Undo
cs: Zpět

en: Member for
cs: Účet existuje již

en: @time ago
cs: @time zpět

en: Username:
cs: Uživatelské jméno:

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
cs: Pro změnu hesla aktuálního uživatele zadejte nové heslo do obou polí.

en: No people available.
cs: Žádní lidé nejsou k dispozici.

en: and where %property is %value
cs: a kde %property je %value

en: and where
cs: a kde

en: %property is %value
cs: %property je %value
