Substitute Password (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (21 entries)

en: Operations
da: Handlinger

en: Username
da: Brugernavn

en: Reset
da: Gendan

en: Save
da: Gem

en: Update
da: Opdatér

en: never
da: aldrig

en: Roles
da: Roller

en: Last access
da: Seneste tilgang

en: blocked
da: blokeret

en: active
da: aktiv

en: Show only users where
da: Vis kun brugere hvor

en: Refine
da: Forfin

en: Undo
da: Fortryd

en: Member for
da: Medlem i

en: @time ago
da: @time siden

en: Username:
da: Brugernavn:

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
da: Indtast den  nye adgangskode i begge felter for at ændre din nuværende adgangskode.

en: No people available.
da: Ingen personer til rådighed.

en: and where %property is %value
da: og hvor %property er %value

en: and where
da: og hvor

en: %property is %value
da: %property er %value
