Substitute Password (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (22 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Update
el: Ενημέρωση

en: never
el: ποτέ

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Last access
el: Τελευταία προσπέλαση

en: blocked
el: αποκλεισμένος

en: active
el: ενεργός

en: Show only users where
el: Προβολή μόνο των χρηστών που

en: Refine
el: Εμπλουτισμός

en: Undo
el: Αναίρεση

en: Member for
el: Μέλος για

en: @time ago
el: πριν από @time

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
el: Για να αλλάξετε τον τρέχοντα κωδικό πρόσβασης για τον λογαριασμό σας, εισάγετε τον νέο κωδικό και στα δύο πεδία.

en: No people available.
el: Κανένας διαθέσιμος χρήστης.

en: and where %property is %value
el: και όπου %property είναι %value

en: and where
el: και όπου

en: %property is %value
el: %property είναι %value
