Substitute Password (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (18 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Operations
eo: Operacioj

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Reset
eo: Restarigu

en: Save
eo: Konservu

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: never
eo: neniam

en: Roles
eo: Roloj

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Last access
eo: Lasta aliro

en: blocked
eo: forbarita

en: active
eo: aktiva

en: Show only users where
eo: Montru nur uzantojn kiujn

en: Refine
eo: Rafinu

en: Undo
eo: Malfaru

en: Member for
eo: Membro dum

en: @time ago
eo: @time antaŭe

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
eo: Por ŝanĝi pasvorton, entajpu la novan pasvorton en ambaŭ kampoj.
