Substitute Password (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (21 entries)

en: Status
es: Estado

en: Operations
es: Operaciones

en: Username
es: Nombre de usuario

en: Reset
es: Restablecer

en: Save
es: Guardar

en: Update
es: Actualizar

en: never
es: nunca

en: Filter
es: Filtro

en: Last access
es: Último acceso

en: blocked
es: bloqueado

en: active
es: activo

en: Show only users where
es: Mostrar sólo los usuarios en los que

en: Refine
es: Refinar

en: Undo
es: Deshacer

en: Member for
es: Miembro desde hace

en: @time ago
es: Hace @time

en: Username:
es: Nombre de usuario:

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
es: Para cambiar la contraseña actual del usuario, escriba la nueva contraseña en ambos campos.

en: and where %property is %value
es: y donde %property es %value

en: and where
es: y donde

en: %property is %value
es: %property es %value
