Substitute Password (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (23 entries)

en: Status
et: Olek

en: Operations
et: Toimingud

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Reset
et: Tühista

en: Save
et: Salvesta

en: Update
et: Uuenda

en: never
et: mitte kunagi

en: Roles
et: Rollid

en: Filter
et: Filtreeri

en: Last access
et: Viimane külastus

en: blocked
et: blokeeritud

en: active
et: aktiivne

en: Show only users where
et: Näidatakse ainult kasutajaid, kelle

en: Refine
et: Täpsusta

en: Undo
et: Võta tagasi

en: Member for
et: Liikmeks oldud aeg

en: @time ago
et: @time tagasi

en: Username:
et: Kasutajanimi:

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
et: Parooli muutmiseks sisesta mõlemale väljale uus parool.

en: No people available.
et: Inimesed puuduvad.

en: and where %property is %value
et: ja kus %property on %value

en: and where
et: ja kus

en: %property is %value
et: %property on %value
