Substitute Password (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (20 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Reset
eu: Garbitu

en: Save
eu: Gorde

en: Update
eu: Eguneratu

en: never
eu: inoiz ez

en: Roles
eu: Zereginak

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Last access
eu: Azken atzipena

en: blocked
eu: blokeatuta

en: active
eu: aktiboa

en: Show only users where
eu: Erakutsi hurrengo baldintzak betetzen dituzten erabiltzaileak

en: Refine
eu: Findu

en: Undo
eu: Desegin

en: Member for
eu: Kidea noiztik

en: @time ago
eu: duela @time

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
eu: Pasahitza aldatzeko sartu pasahitza berria bi eremuetan.

en: No people available.
eu: Erabiltzaileek ez dute eskuragarri.

en: %property is %value
eu: %property %value da
