Substitute Password (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (23 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Reset
fi: Palauta

en: Save
fi: Tallenna

en: Update
fi: Päivitys

en: never
fi: ei koskaan

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: Filter
fi: Suodatus

en: Last access
fi: Viimeksi paikalla

en: blocked
fi: suljettu

en: active
fi: aktiivinen

en: Show only users where
fi: Näytä ainoastaan käyttäjät joiden

en: Refine
fi: Tarkenna

en: Undo
fi: Kumoa

en: Member for
fi: Käyttäjä jo

en: @time ago
fi: @time sitten

en: Username:
fi: Käyttäjänimi:

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
fi: Vaihtaaksesi nykyisen salasanan, kirjoita uusi salasana molempiin kenttiin.

en: No people available.
fi: Ei saatavilla olevia ihmisiä.

en: and where %property is %value
fi: ja jossa %property on %value

en: and where
fi: ja jossa

en: %property is %value
fi: %property on %value
