Substitute Password (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (22 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Operations
gl: Operacións

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Save
gl: Gardar

en: Update
gl: Actualizar

en: never
gl: nunca

en: Filter
gl: Filtro

en: Last access
gl: Último acceso

en: blocked
gl: bloqueado

en: active
gl: activo

en: Show only users where
gl: Mostrar só usuarios onde

en: Refine
gl: Refinar

en: Undo
gl: Desfacer

en: Member for
gl: Membro durante

en: @time ago
gl: fai @time

en: Username:
gl: nome de usuario

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
gl: Para cambiar o actual contrasinal de usuario/a, introduza o novo contrasinal en ambos campos.

en: No people available.
gl: Non hai persoas dispoñibles.

en: and where %property is %value
gl: e onde %property é %value

en: and where
gl: e onde

en: %property is %value
gl: %property é %value
