Substitute Password (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (20 entries)

en: Status
he: מצב

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Username
he: שם משתמש

en: Reset
he: איתחול

en: Save
he: שמירה

en: Update
he: עדכון

en: never
he: אף פעם

en: Roles
he: תפקידים

en: Filter
he: סינון

en: Last access
he: כניסה אחרונה

en: blocked
he: חסום

en: active
he: פעיל

en: Show only users where
he: הראה רק משתמשים עבורם

en: Refine
he: מיקוד

en: Undo
he: ביטול

en: Member for
he: חבר/ה במשך

en: @time ago
he: לפני @time

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
he: כדי לשנות את הסיסמה הנוכחית, יש להזין סיסמה בשני השדות.

en: and where %property is %value
he: וכאשר ה%property הוא %value

en: and where
he: וכאשר
