Substitute Password (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (21 entries)

en: Operations
hr: Operacije

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Reset
hr: Poništi

en: Save
hr: Spremi

en: Update
hr: Osvježi

en: never
hr: nikada

en: Roles
hr: Uloge

en: Filter
hr: Pročisti

en: Last access
hr: Zadnji pristup

en: blocked
hr: blokiran

en: active
hr: aktivan

en: Show only users where
hr: Prikaži samo korisnike gdje

en: Refine
hr: Pročisti

en: Undo
hr: Poništi

en: Member for
hr: Član već

en: @time ago
hr: prije @time

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
hr: Kako biste promijenili trenutnu loziniku, unesite novu lozinku u oba polja.

en: No people available.
hr: Nema dostupnih korisnika.

en: and where %property is %value
hr: i gdje %property je %value

en: and where
hr: i gdje

en: %property is %value
hr: %property je %value
