Substitute Password (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (16 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Save
hy: Պահպանել

en: Update
hy: Թարմացնել

en: never
hy: երբեք

en: Roles
hy: Դերեր

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Last access
hy: Վերջին մուտքը

en: blocked
hy: արգելափակված

en: active
hy: ակտիվ

en: Undo
hy: Չեղարկել

en: @time ago
hy: @time առաջ

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
hy: Օգտատիրոջ գաղտնաբառը փոխելու համար մուտքագրեք նոր գաղտնաբառը երկու դաշտերում։

en: No people available.
hy: Ոչ մի մարդ հասանելի չի
