Substitute Password (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (19 entries)

en: Operations
id: Operasi

en: Username
id: Nama pengguna

en: Save
id: Simpan

en: Update
id: Perbarui

en: never
id: tidak pernah

en: Roles
id: Peran

en: Last access
id: Akses terakhir

en: blocked
id: diblokir

en: active
id: aktif

en: Show only users where
id: Tampilkan anggota yang

en: Refine
id: Perhalus

en: Undo
id: Batalkan

en: Member for
id: Anggota selama

en: @time ago
id: @time yang lalu

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
id: Untuk mengubah password pengguna saat ini, masukkan password baru di kedua field.

en: No people available.
id: Tidak tersedia orang.

en: and where %property is %value
id: dan ketika %property adalah %value

en: and where
id: dan dimana

en: %property is %value
id: %property adalah %value
