Substitute Password (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (15 entries)

en: Status
is: Staða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Username
is: Notendanafn

en: Reset
is: Endursetja

en: Save
is: Vista

en: Update
is: Uppfæra

en: never
is: aldrei

en: Roles
is: Hlutverk

en: Filter
is: Sía

en: active
is: virkur

en: Refine
is: Betrumbæta

en: Undo
is: afturkalla

en: Member for
is: Meðlimur í

en: @time ago
is: @time síðan

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
is: Til að velja þér nýtt lykilorð skaltu slá inn lykilorðið sem þú vilt nota í báða reitina.
